Ideal kostüm logo
Facebook'tan Ideal Kostümü takip edin Twitterdan Ideal Kostümü takip edin
☰ Menu

ideal kostum hizmetler

Hizmetlerimiz

İdeal Kostüm bir hizmet sektörü olmanın bilinci içinde sinema, tiyatro, opera ve bale, televizyon gibi kurumların yanı sıra okul, tatil köyleri, kreş ve mini kulüplerin de kostüm ve aksesuarlarının dizayn ve üretimini yirmibir yıldır Antalya'daki üretim merkezinde zevkle yapmanın haklı gururu içinde.

Dinamik ve sorun çözücü bir firma olarak ekip çalışması, sorumluluk bilinci ile tüm donanımımızla kostüm kiralama, maskot kiralama, maskot tasarım, maskot satış ile dekor, aksesuar tasarımı ve üretiminde bulunmaktayız. Unutulmamalıdır ki bütün hizmetlerimiz projenin büyüklüğüne bakılmaksızın aynı özenle verilmektedir.

İki dönüme yakın kapalı alan ve üretime katkıda bulunan geniş bir makina parkına sahibiz. Plastik enjeksiyon, vakum, tampon baskı, serigraf, egzantirikli giyotin ve pres, kalıp atölyesi, demir bükme doğrama atölyelerimiz ile air brush ve tabanca kompresör bölümlerine kadar devamlı güncellenen birimlerimiz bulunmaktadır. Özel dokutulmuş kumaş depolarımız da kısa zaman içinde projelerı bitirmemiz için her türde ve renkte malzemeyi içermektedir. Stoklarımızda 3000'in üstünde hazır kostüm ve giyilebilir maskot bulunmaktadır. Bunların dışında antika eşya ve aksesuar bölümümüz de bulunmaktadır.

Kısaca hizmetinizde sınırsız seçeneğin olmasını ve tek sınırlayıcı faktörün hayal gücü olduğunu bilmelisiniz. Her türlü görsel çalışmanın bizi heyacanlandıracağından hiç kuşkunuz olmasın. Türkiye'de sanata verilen önem ve ayrılan paranın ne olduğunu çok yakından bilen bir firma olarak, bu hizmetlerin ekonomik çıkarlar dışında ancak sevgi ve duygusal hazlarla izah edilebileceğini bilmenizi isteriz. Her türlü fikir alışverişi ve proje için bize ulaşabilirsiniz.